• انجمن مجهز به سیستم تشخیص کاربران دارای چند حساب کاربری می‌باشد در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود میگردد.
  • در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها, دسترسی به انجمن های ویژه کاربران عضو شده و ... در سایت ثبت نام کنید. با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.

اطلاعات موضوع

درباره موضوع به تاریخ, موضوعی در دسته گفتگو آزاد و خارج از موضوع توسط komeil24 با نام دیجی انتی ایجاد شده است. این موضوع تا کنون 5,573 بازدید, 27 پاسخ و 1 بار واکنش داشته است
نام دسته گفتگو آزاد و خارج از موضوع
نام موضوع دیجی انتی
نویسنده موضوع komeil24
تاریخ شروع
پاسخ‌ها
بازدیدها
پسند اولین نوشته
آخرین ارسال توسط A.l.A
کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
1/2/21
سلام من سورس ربات دیجی انتی رو ویرایش کردم و الان داخل پیوی ربات بری کار میکنه اما وقتی توی گروه اضافه می کنی یا دستور پنل رو ارسال میکنی ربات هیچ واکنشی نشون نمیده و فقط پیوی ربات کار میکنه و اصلا داخل گروه هیچ کاری انجام نمیده؟
مشکل از کجاست؟
ممکنه از کرون جاب یا دیتایس باشه؟
و اینکه این سورس محلی که سورس رو اپلود کردیم رو نمیخواد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: King
کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
1/2/21
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم از اینکه بهم کمک کرید به بالاخره ساختمش :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: واقعا دستتون درد نکنه وخیلی ببخشید که انقدر ازتون سوال کردم سایت شما بهترین سایتی است که دیدم پشتیبانی خوب و فعالی داشته باشه وبه کاربرانش کمک کنه دمتون گرم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zanko2
کاربر عضو
تاریخ ثبت‌نام
19/2/21
به به اینجا میبینم چت خوش میگذره 😂
حالا شما کارتون تموم شد نوبت منه 😪
یکیتون بیاید پیوی تلگرامم کمکم کنید 😭
اولین بارمه بلد نیستم کار کنم
ایدی تلگرامم parsa8050

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: King

مطالب مشابه

2
پاسخ‌ها
407
بازدیدها
1
پاسخ‌ها
2K
بازدیدها
0
پاسخ‌ها
1K
بازدیدها
1
پاسخ‌ها
2K
بازدیدها
1
پاسخ‌ها
2K
بازدیدها

کاربرانی که درحال مشاهده موضوع هستند (مجموع: 0, کاربران: 0, مهمان ها: 0)

بالا